D-Smart Teknik Servis Gelmiyor!

Elvan U. |

1,5 yıllık D-Smart üyesiyim. Bu 1,5 sene içerisinde 4 defa yayın bozulmasından dolayı teknik servis geldi ve her seferinde 30 TL servis ücreti ödedim. Şampiyonlar Ligi maçları buradan yayınlandığı için de ilk taahhüt dönemim bittiğinde iptal ettirmedim. 1 haftadır yine yayın problemi var teknik servisi eve bile getirtemedim. Defalarca call center ile görüştüm. İlk aramamdaki görevli kaydı açmayı unutmuş.2 aramamda kayıt açıldı dendi. 3.aramamda 10.aydan kalma açık arıza kaydınız olduğu için yönlendiremem dedi. Bayii hatası,diğer arkadaşın hatası gibi bir sürü anlamsız açıklamalar. Bu akşam Galatasaray Real Madrid maçı var.Bu arıza giderilmediği taktirde yarın hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  17:55

  Değerli Müşterimiz,


  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/04/2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla


  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.