03 Aralık 2015

D-Smart Tarife Değişikliği Hakkında Yanlış Bilgi!

D-Smart yeni abone oldum abone olmadan önce bana ilk 3 ay tüm kanallar açık olarak gelinecek denildi fakat tekrar aradım, dizi kanalları açık değil diye ekip yönlendirelim denildi, tekrar aradım kampanyanız sinema kanallarını kapsamakta diğer kanalları kapsamamaktadır denildi.

Hizmet kurulmadan 1 gün önce aradım engelli tarifesine annem engelli ve daha uygun olduğu için engelli tarifesine geçmek istediğimi belirttim, bana daha sonra da kurulduktan sonra olabilir denildi. Daha sonra tekrar aradım engelli tarifesinden siz değil anneniz üye olursa faydalanabilirsiniz denildi, hangisi doğru acaba, ben kime inanayım? Bana konuya hakim biri tarafından dönüş sağlansın.

Emrah 91 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı16 Aralık 2015

    Gerekli aksiyonlar tamamlanarak güncel kampanyadan geçiş işlemlerim sağlanarak mağduriyetim giderildi.

  • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön