D-Smart Taahhütsüz Aboneyken Taahhüt Altına Habersiz Alınmışım.

Okan T. |

Genelde hiçbir şirkette taahhüt altına girmek istemem, D-Smart'ada 2 yıldır taahhüt altına girmedim. Bu yaz beni arayıp dahil olduğum paketi değiştirmeden taahhüt altına girebileceğimi ilettiler, bende bunu reddettim. Şimdi İnternet kampanyasına dahil olmak istiyorum fakat aboneliğimi iptal etmem ve yeni bir abonelik oluşturmam gerektiğini söylüyorlar.

Bunun için taahhüdü bozmam gerekiyormuş. Kendi rızam olmadan taahhüt altına alınıyorum ve firma kendi iç işleri dolayısıyla Taahhüdü bozdurmak istiyor. Bu ne yaman çelişki. Taahhüdü bozmadan İnternet kampanyasına dahil olmak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan T.
  01 Aralık
  09:52

  Benim problemim henüz çözülmedi.

 • Okan T.
  26 Kasım
  14:29

  Evet, fakat istediğim sonuca ulaşmayınca buradan size ulaşayım dedim. Kaydı dinlediğinizi söylüyorsunuz fakat bana dinletmiyorsunuz, bu durumda size nasıl inanabilirim? Ben hala iddia ediyorum ben taahütte bulunmadım. Şikayetvarda sonuca ulaşılmazsa tüketici hakem heyetine başvuracağım ve aboneliğimi tamemen iptal ettireceğim.

 • 26 Kasım
  14:11

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.11.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 26 Kasım
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz