26 Kasım 2014

D-Smart Taahhütsüz Aboneyken Taahhüt Altına Habersiz Alınmışım.

Genelde hiçbir şirkette taahhüt altına girmek istemem, D-Smart'ada 2 yıldır taahhüt altına girmedim. Bu yaz beni arayıp dahil olduğum paketi değiştirmeden taahhüt altına girebileceğimi ilettiler, bende bunu reddettim. Şimdi İnternet kampanyasına dahil olmak istiyorum fakat aboneliğimi iptal etmem ve yeni bir abonelik oluşturmam gerektiğini söylüyorlar.

Bunun için taahhüdü bozmam gerekiyormuş. Kendi rızam olmadan taahhüt altına alınıyorum ve firma kendi iç işleri dolayısıyla Taahhüdü bozdurmak istiyor. Bu ne yaman çelişki. Taahhüdü bozmadan İnternet kampanyasına dahil olmak istiyorum.

Okan 629 Okunma

Cevaplar

 • Okan01 Aralık 2014

  Benim problemim henüz çözülmedi.

 • Okan26 Kasım 2014

  Evet, fakat istediğim sonuca ulaşmayınca buradan size ulaşayım dedim. Kaydı dinlediğinizi söylüyorsunuz fakat bana dinletmiyorsunuz, bu durumda size nasıl inanabilirim? Ben hala iddia ediyorum ben taahütte bulunmadım. Şikayetvarda sonuca ulaşılmazsa tüketici hakem heyetine başvuracağım ve aboneliğimi tamemen iptal ettireceğim.

 • D-Smart Temsilcisi26 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.11.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi26 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön