14 Aralık 2015

D-Smart Taahhüt Yenileme Sorunu!

2012 yılından bu yana D-Smart Sinema/ Dizi paketi kullanmaktayım. Taahhüt yenileme için 13.12.15 tarihinde Müşteri hizmetlerini arayarak D-Fix modülü ve taahhüt yenileme yapmak istediğimi belirttim, müşteri temsilcisi D-Fix kullanabileceğimi mevcut tarife ve aynı fiyat ile 12/24 ay taahhütle yararlanabileceğimi, ancak mülkü bana ait olan kullanmakta olduğum cihazı alacaklarını söylediler. Bu bir kampanya olmamasına ve bana bir indirim sağlamamasına rağmen parasını ödeyerek Teknosa'dan satın aldığım cihazımı nasıl oluyor da benden alacaklarını söylüyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Yazıklar olsun verdiğim paralara!

Muhsin 87 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön