22 Mart 2016

D-Smart Taahhüt Yanıltmacası...

D-Smart Net adında bir int hizmeti var ama inanılmaz yavaş çalışıyor. Sırf bu yüzden geçen yıl T*********'e geçmek istedim önce müşteri hizmetlerini aradım tarafıma herhangi ceza bedeli yansır mı şeklinde ısrarla sorduğumda bana ödeme yansımayacağını ilettiler. Buraya kadar her şey normal ama iş ben int sağlayıcımı değiştirdikten yaklaşık 8 ay sonra TV hizmetimi de sonlandırma istediğimi belirttiğimde piyasaya çıktı. Neymiş efendim taahhüdüm bitmeden internetimi kapatmışım. Bu bilgilendirmeden bahsettiğimde görüşme kayıtlarımı dinlediler ve bana ceza yansıyacağını söylemişler ama ben bunu bile bile gidip taşıma işlemini yapmışım. Bana ses kaydını dinletin inanayım diyorum mahkeme kararı olmadan bu şekilde işlem yapamacaklarını iletiyorlar. Fatura kesilecekmiş buna engel olamazlarmış. Tüketici mahkemesine gideceğim ama oradan da kesin sonuç çıkmazmış. Hakkımın korunması için ne yapmalıyım.

Birol 126 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi24 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24.03.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön