06 Eylül 2013

D-Smart Taahhüt İptalinde Yüksek Cayma Bedeli Alıyor!

D-Smart+İnternet kampanyasında aboneliğin, 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca D-Smart Net hizmeti için verilen indirimler ve içerikte verilen indirimler ile 99 TL taahhüt erken iptali nedeniyle oluşan giderler aboneye faturalandırılacaktır. İmzalanan taahhütte ise; Taahhüt Süresinden evvel Abonelik ve/veya ek paket hizmetlerin iptali veya Abonelik sözleşmesinin haklı nedenle D-Smart tarafından haklı nedenlerle feshi/iptali halinde taahhüt süresince tarafıma sağlanan tüm indirim, hediye ve avantajlar ile 99 TL taahhüt iptal bedelinin adıma borç kaydedilerek tarafıma faturalanacağını ve bedelleri ödemeyi, kabul ederim.

Hasan 239 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Eylül 2013

    telefonu duymadığım için cevap veremedim ne için arandığımı müşteri hizmetlerini arayıp sordum fakat bilgileri yoktu o yüzden tekrar aramanızı istiyorum.

  • D-Smart Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 10/09/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

  • Hasan07 Eylül 2013

    benim yazdığım tam olarak bu değildi taahhütnamede 24 aylık indirimler hesaplanıp fatura ediliyor ama sitede kullanılan ayların indirimini ödersiniz diyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön