D-Smart Taahhüt Bozma Bedelini Açıklamıyor.

Sercan A. |

D-Smart alalı 1 sene oldu ve şuanda kapattırmak istiyorum. Aradığımda 2 senelik taahhüt olduğunu ve 500 TL gibi bir ücret ödemem gerektiğini söylüyorlar. Ayrıntılı bilgi istediğimde lafı eveleyip geveleyip anlaşılmayacak şekillerde uzatıyorlar. Hem geri kalan ayların hemde cihazların parasını ödemem gerektiğini söyledi. Oysaki sözleşmede öyle bir madde yok. Hatta aksine cihazların temiz ve çalışır durumda teslim edilmemesi durumunda aboneye fatura edileceği yazıyor ve bende cihazları iade etmek istediğimi söylemiştim. Yasaya göre sadece yapılan indirimlerin ücretlerini ödemem gerekirken bu tarz şeyler çıkarıyorlar. Bu sorunumun giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan A.
  07 Haziran
  09:14

  Geri dönüş bekliyorum halen yapılmadı hafta içinden beri, sanırım bu tür şeylerde politikanız "zaten iptal için uğraşıyor" gibisinden bir politika.

 • 04 Haziran
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.