D-Smart Taahhüt Bozma Bedeli Alıyor

Mehmet Ö. |

Ben 10 senedir D-Smart abonesiyim. 2 ay önce D-Smart artı internet hizmetimi 1 sene telefon üzerinden uzattım herhangi bir sözleşme imzalamadım. Geçen hafta arayıp memnun olmadığımı iptal etmek istediğimi bildirdim. Bana toplam 230 TL fatura düzenlenecek dediler. Taahhüt bozma ücreti ödemek istemediğim için ben herhangi bir sözleşme imzalamadım ve sözleşmeleri kontrol edip tekrar arayacağımı söyledim.

Sözleşmede taahhüt bozma veya taahhüt bozma ücreti yer almamaktadır. Dün yine aradım kesinlikle ödemek zorunda belirtiler. Sözleşmede öyle bir madde yok. D-Smart artı internet paketini iptal ettirmek ve herhangi bir ücret ödemek istemiyorum. 10 senelik abonesine yaptıklarına bir bakın.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  09 Nisan
  00:35

  Aradılar işten ayrıldım mağduriyetimi bildirmeme ve saglııklı internet kullanamadıgım halde 2 ay abonelik olmasına rağmen ve herhangi sözleşme imzalamadığım halde 235 TL taahhüt bozma bedelini mecburen alıyoruz dediler haksız kazanç elde ettikleri için hakkımı helal etmiyorum kimseye de D-Smart tavsiye etmiyorum 10 ay kaldı bir daha D-Smart mı tövbe

 • 08 Nisan
  17:59

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 08 Nisan
  10:15

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart