D-Smart Taahhüt Bitişinde Yeniden Fatura Kesildi!

Fatih T. |

2 yıldır D-Smart üyesiyim. Ekim ayı sonu itibariyle taahhüdüm bitiyordu yenilemek istemedim ve 1 kasım itibariyle abonesi olduğum kanallar kapandı. Ben de herhalde iptal edilmiştir diye düşünerek ve artık faturada kesilmeyecek diyerek hiçbir talepte bulunmadım. Ancak 9 kasımda yeniden fatura kesilmiş ve ben 10 gündür yayınlar kapalı olduğu için aradığımda teknik hata olduğunu söyleyerek hemen açtılar. Sonuç itibariyle kesilen son faturanın iptal edilmesini istiyorum. 8 günlük fatura itiraz süresi dolmadan iptal edilmezse yasal hakkımı kullanarak gerekli yerlere başvuracağım.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  15 Kasım
  00:04

  İlgili tarihte belirttiğiniz görüşmede beni tekrar arayacaklarını söylediler ancak arayan olmadı. üstüne basa basa şikayet edeceğimi söylememe rağmen hemde. demek ki müşteri memnuniyeti seviyeleri bu kadar. bu arada üye olduğum süre boyunca da aramamışlardı şaşmamak lazım

 • 11 Kasım
  15:55

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.