06 Temmuz 2015

D-Smart Taahhüt Bitiminde Abonelik İptali!

Bu gün 3 senedir kullandığım D-Smart aboneliğimi iptal ettirmek istedim. Taahhüdüm 19:07'de bitiyor ve ekstra ücret ödememek amaçlı, şimdiden iptal talep ettim. Fakat müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, 19:07'de iptal istemeniz gerekiyor. Bu gün iptal ederseniz, iptal ücreti ödeyeceğimden bahsetti.

Ben de taahhüt bitiminde iptal etmek istiyorum, bunu böyle istiyorum dedim. İşlem yapamadıklarını, son gün arayıp iptal ettirmem gerektiğini söylediler. Böyle saçma bir iptal prosedür görmedim. Yenileme yaparken 2 ay önceden uzatan D-Smart, iptal edilmesini istediğimde son gün aramamı talep ediyor. 20590900 no.lu üyeliğimin taahhüt bitiminin de iptalini istiyorum.

Yasin 552 Okunma

Cevaplar

  • Yasin06 Temmuz 2015

    Şikayetim ile ilgili geri dönüş yapıldı; Son gün arayıp o şekilde iptal edebiliyoruz. Son gün arayamazsınız otomatik olarak üyeliğimin devam edeceğini söylediler. 19.07 tarihinde hastalansam, önemli bir işim olur da aramazsam, benim üyeliğimi devam ettirecekler. Ne öncesinde ne sonrasında iptal edemeyeceklerini söylediler. Ben o tarihte tatilde olabilirim, başka bir şey olabilir. Bir gün sınır koyup müşterilerine iptal ettirme prosedürü nedir? Bunun ile ilgili tüketici haklarına gideceğim. Resmen insanlar ile dalga geçiyorlar.

  • D-Smart Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06.07.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön