01 Şubat 2016

D-Smart Taahhüdün Bitmesine 4 Ay Kala Abonelik Yenilemek Veya Üyeliği İptal Edip Ceza Yansıtmak İsti

D-Smart spor paketi (SD Cihaz + Net) kullanıyorum, D-Smart HD yayına geçiyormuş, beni arayıp HD yayın için cihazı değiştirmek istediklerinde hayır dedim, bu olayı 5-6 kez yaşadım her seferinde hayır dedim, son arayan da cihazı bayiye teslim etmem gerektiğini söyledi. Bayi ise cihazı teslim alabilmek için iptal talebi oluşturulması gerektiğini belirtti. İptal talebi oluşturduğumda net hizmeti için ceza bedeli çıktı karşıma, iptal etmediğimde ise TV cihazının tutarını yansıtacaklarını söylediler. Ya yeniden taahhüt imzalamam gerekliymiş ya da ceza ödemem, hayır ben 10.05.2016'da sona erecek olan taahhüde devam edip o tarihte üyeliğimi sonlandırmak istiyorum bunun mümkün olmadığını söylüyorlar.

Enes 45 Okunma

Cevaplar

  • Enes13 Şubat 2016

    O zaman aktarılan bilgi ile şuanda gerçekleşen işlemler birbirini yine tutmuyor.

  • D-Smart Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi01 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön