02 Aralık 2015

D-Smart Sürekli Mağdur Ediyor!

D- Smart ile evimize kurulum sözleşmesi imzalarken, sitemizde altyapı çalışması tamamlandıktan sonra gelip kurulumu yapacaklarını söylediler. Kurulumu yapmak üzere, bizim ısrarımız sonucu geldiklerinde, sözleşme üzerinden yaklaşık 1 ay geçmişti yani biz bu sürede D-Smart hizmetinden yararlanamadık. Ancak firma bu süreyi de faturalandırmış. Almadığımız hizmetin 1 aylık ücretini ödemiş olduk. Ardından 30.11.2015'te, yabancı kanalların olmadığı gerekçesiyle müşteri hizmetlerini aradık. "Size bir sinyal gönderiyoruz, 20 dakika cihazı kapalı tutup tekrar açtığınızda sorun çözülecek" dendi. Ancak, cihazı açtığımızdan beri 2 gündür yayın yok.

Burcu 117 Okunma

Cevaplar

 • Burcu 07 Aralık 2015

  d- Smart ile evimize kurulum sözleşmesi imzalarken, sitemizde altyapı çalışması tamamlandıktan sonra gelip kurulumu yapacaklarını söylediler. Kurulumu yapmak üzere, bizim ısrarımız sonucu geldiklerinde, sözleşme üzerinden yaklaşık 1 ay geçmişti yani biz bu sürede D-Smart hizmetinden yararlanamadık. Ancak firma bu süreyi de faturalandırmış. Almadığımız hizmetin 1 aylık ücretini ödemiş olduk. Hiçbir şekilde bu kusurlarını gidermeye çalışmıyorlar. İlgili konuda arayan yok.

 • Burcu 03 Aralık 2015

  Servisin arayıp geleceği söylendi ancak servis aramadı. Ayrıca bir ay kullanmadığımız hizmetin ücretini almaları konusuyla ilgili hiçbir geri dönüş yok. Özetle sorunumuzu çözmediler...

 • D-Smart Temsilcisi03 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi02 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön