27 Nisan 2013

D-Smart Sürekli Arayıp Rahatsız Ediyor!

Dsmart'ı sürekli arayarak rahatsız ediyor. Bir daha aranmayacağım rahatsız edilmeyeceğim konusunda bilgi verilmiştim. Son 1 ayda arayan Dsmart bayilerinin kaydedebildiğim numaraları.
Dsmart esenyurt 0850 560 ** **, Dsmart güneşli 0530 171 ** ** Dsmart (sesli yanıt sistemi) 0 850 480 ** **, Dsmart şirinevler 0 850 480 ** ** kaydedemediklerim birkaç tane daha var.
Dsmart beni artık aramasa güzel olacak. çok rica ediyorum. Ayrıca ''bağlantı bilgilerini Türk Telekomdan aldıklarını'' belirterek internet bağlantısı satmaya çalışan reklam elemanları arada Türk Telekomu da kişisel bilgilerimizi paylaşmakla suçlamış olduklarının farkında değiller.

Koray 188 Okunma

Cevaplar

 • Koray18 Eylül 2013

  dsmart nasıl bir pazarlama mantığındasınız artık telefonla arayıp dsmart almayacağımı söyleyince telefonu yüzüme kapatıyorsunuz. alllah akıl fikir versin, dsmart arayıp abone olmayınca sinirlenip yüzüme kapatma nasıl bir mantıktır. inanmazsanız numarayı vereyim. bahçelievler şubesi 12.09.2013 saat 12.54 0 212 945 02 66

 • Koray26 Haziran 2013

  sayın yetkili diyemeyeceğim artık, dsmarttaki otomatik cevapları veren arkadaş. bugünde merter aradı0850 480 40 90 merteride arayıp listeden çıkarmasını istermisiniz. gerçi telekmdan gelen liste yeni dönemde güncellenince yeniden başlayacak bütün şubeler ama olsun. en azından siz müdahale edince beni bir süre rahat bırakıyor dsmart.

 • Koray29 Nisan 2013

  herşeyden önce otomatik mesajla benle ilgilendiğiniz anlamına gel miyor. Ayrıca ben sizin müşteriniz değilim mağdurunuzum. Pazarlama departmanınızdaki yüzlerce elemanınıza kağıtlardaki listelerde türk telekomdan aldığınız adımı ve numaramı dağıttığınız mağdurum. Her gün yarım saatimi sizin pazarlamacılarınızla ve şikayetvar.com'da geçiriyorum. arayanların görüşmeleri standart bir merkezden yapılmadığı içinde hiçte call center standartlarında görüşmeler olmuyor. Selamun aleyküm hocam dsmarttan arıyorum diyenlermi dersiniz. babaaayyy diye telefonu kapatan bayan müşteri temsilcilerimi dersiniz. bu hafta arayana numaralarıda deşifre edeceğim. Dsmartın şikayetvar.com'da ki ratingini her geçen gün düşürmeye devam edeceğim. Siz otomatik mesajlarla konuyu çözemezsiniz maalesef.

 • D-Smart Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimimize iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön