D-Smart Star Tv'yi İzleyemiyorum!

Aylin Ş. |

Yaklaşık 1 aydır, Star tv yayınlarını gündüzleri normal seyrederken; akşam 20:30'dan sonra (haberler ve büyük risk programı bittikten sonra) her ne hikmetse dizi saatinde ekranda görüntü donması, kararması ve mozaikleşmeler, seslerde çatırdamalar mevcut. Devamlı takip ettiğimiz dizileri avrupa yayınından seyretmek zorunda kalıyoruz.

Müşteri hizmetlerini aradım, bana bir sürü işlemler yaptırdıktan sonra sinyal yükseltici almam gerektiği, sinyalde sorun olduğu söylendi. Özellikle dizi saatinde sinyaller nasıl gitmeye başlıyor? müşteri temsilcisinin dediği gibi sinyal problemi varsa, 24 saat bu sorunun var olması gerekmiyor mu?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Görüntü Kalitesi Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.