D-Smart Sözleşmede Olmayan Bedeli Tahsil Etmek İstiyor!

Ural A. |

Mayıs 2013 döneminde D-Smart TV ile sözleşme imzaladım. Kasım 2013 döneminde D-Smart TV'ye ilave olarak D-Smart internet almak için müracaatta bulundum ve 26 kasım günü, modem bağlandı. Yalnız 26 kasım'dan 29 kasım akşamına kadar hiçbir şekilde interneti çalıştıramadılar.

Defalarca aradığım müşteri hizmetleri konuya çözüm bulamadı. D-Smart TV ve D-Smart interneti iade ettim. Taahhütlü üye olduğumu ayrılmam halinde 385 TL ödeyeceğimi söylediler, fakat benim imzaladığım sözleşmede 24 ay içinde ayrılırsan herhangi bir cezai yaptırımı olduğu yazmamaktadır. Sözleşmede böyle bir şey yokken, tarafımdan bunu talep etmelerini anlamsız buluyorum ve bu şikayetimi bilmesin istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ural A.
  03 Aralık
  14:58

  hala sözleşmeyi mi arıyor d smart. cuma gunu aradınız ptesı arayacagız dedınız hala arayan soran yok salı gunu bıtmek uzere.

 • Ural A.
  03 Aralık
  14:55

  herşeyiyle sıfır bir şirket asla ve asla ürünlerini tercih etmem

 • 30 Kasım
  15:41

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.