26 Ekim 2016

D-Smart Sözleşme Sonu Fahiş Fatura.

66 TL gelen fatura, taahhüdüm bittiğinde 96 TL geldi. Taahhüt hatırlatma yapılmadığı ve yeni gelecek rakamın bana bildirilmediği için aradaki farkın bana iade edilmesi gerekir. 30 TL fark için koskoca firmanın bu şekilde yapması kabul edilemez.

Ömer 261 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, ‘’İmzalamış olduğunuz Ek-1 formunda ‘’Taahhüt süresini müteakip herhangi bir fesih bildiriminde bulunmadığım taktirde aboneliğin D-Smart tarafından o günkü cari bedeller üzerinden süresiz şekilde devam ettirilebileceğini kabul, beyan ve taahhüt ederim’’ bilgisi yer almaktadır. Taahhüt süreniz son bulduğu için faturalarınız yeni fiyat üzerinden kesilmektedir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön