17 Ekim 2016

D-Smart Söz Verdiği Cayma Bedelini İndirime Yansıtmıyor.

"200 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart'lı olmak sizden" kampanyasından faydalanmak için mevcut D*** üyeliğimi bozarak D-Smart'a geçtim fakat cayma bedeli için ödediğim faturaları zamanında iletmiş olmama rağmen D-Smart verdiği sözü tutmadı. İndirim uygulamıyor. Bu durumda ciddi şekilde zarar etmiş bulunmaktayım. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Serkan 147 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 19 Ekim 2016

  Sorunum hiçbir şekilde çözüme ulaşmamıştır. D-Smart müşteri temsilcileri bana hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır. Buradan durum detaylı açıklayayım ki herkes bilsin: D-Smart a güvenerek mevcut diğer TV aboneliğimi taahhüdünü bozarak iptal ettim bana 200 TL'ye kadar cayma bedelinin ödeneceği sözünü verdiler. Telefon kayıtlarım da mevcut. Fakat aboneliğinden ayrıldığım firma bana 2 farklı fatura kesti: 1 tanesi taahhüt farkı 34 TL bir diğeri ise kurulum bedeli 120tl. D-Smart firması kurulum bedeli olduğu için 120 TL'yi yani aslında en büyük meblağı bana indirim olarak yansıtamayacağını söylüyor. Nitekim de söylediğini yapıyor. Mevcut TV aboneliğinden ayrıldığım için yansıtılan bu kurulum bedeli cayma bedeline dahil olmalıdır. Nitekim ben D-smart'a güvenerek TV aboneliğimden vazgeçtim. Eğer vazgeçmeseydim ve devam etseydim bu kurulum bedeli bana yansıtılmayacaktı. Şu an ciddi şekilde zarar etmiş bulunmaktayım. Kimse D-Smart'ın "200 TL cayma bedeli bizden D-smart'lı olmak sizden" kampanyasına güvenerek mevcut TV aboneliğini iptal etmesin. Kimse bu firmaya güvenmesin.

 • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Serkan 18 Ekim 2016

  Bana hala bir bilgilendirme yapılmadı.

 • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön