19 Ocak 2016

D-Smart Sorunum Bir Türlü Çözülmüyor.

D- Smart Blu' dan faydalanmak için geçen Cumartesi müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım. Benim bu hizmetten faydalanabileceğim söylendi. Ama giriş yapamadım, tekrar aradım arayacaklarını söylediler, ''bugün döner misiniz dedim evet dediler'' iki ya da üç gün sonrası arandım. Çalıştığım kurumda bilgisayarda D- Smart Blu açmıyor. Cepten yapmaya çalıştık ama olmadı, mail adresiniz yanlış dediler düzelttik girdik yine olmadı, bir daha şifre alın dediler, yine olmadı. 17 Ocak 2016 tekrar aradım R**** isimli müşteri temsilcisi ile görüştüm, bu sorunu anlattım
sistem yenileniyor dedi. D- Smart e- mail attım. E- mail cevap gelmedi aramadılar. D- Smart çok ilgisizsiniz. Bu firmayı şikayet ediyorum.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Ocak 2016

    D Smart Blu dan faydalanmak için geçen cumartesi müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Benim bu hizmetten faydalanabileceğim söylendi. Ama giriş yapamadım, tekrar aradım arayacaklarını söylediler, bu gün döner misiniz dedim evet dediler iki ya da üç gün sonrası arandım. Çalıştığım kurumda bilgisayarda d Smart Blu açmıyor. Cepten yapmaya çalıştık ama olmadı mail adresiniz yanlış dediler düzelttik girdik yine olmadı bir daha şifre alın dediler yine olmadı. 17 Ocak 2016 tekrar aradım rüyşan isimli müşteri temsilcisi ile görüştüm bu sorunu anlattım sistem yenileniyor dedi. D Smart a E mail attım. E mail me cevap gelmedi aramadılar. D Smart çok ilgisizsiniz. Bu firmayı şikayet ediyorum.

  • D-Smart Temsilcisi19 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi19 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön