D-Smart Son 2 Aydır Faturam Fazla Geliyor!

Raif Ş. |

Geçen ay ki faturam 74 küsür tl, normalde 65 tl'den az gelmesi gereken fatura için müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 15 dakika görüşüp tüm incelemeleri yaptık ettik bir şekilde telefonun ucunda ki hanımefendi 71 liraya kadar mazeretler üretti, ancak son 2, 5 tl'yi ne yaptıysak bulamadık. Neyse dedim ki bende, bu faturayı ödeyeyim sorun değil 2-3 lira ancak tekrarı olmasın şikayetimi her platforma taşırım, hanımefendi bana bu ay itibariyle kesinlikle bu tarz birşeyle karşılaşmayacağımı söyledi. Az önce maillerime baktım yeni faturam 75 tl. Her ay neden size 10 lira fazla para ödeyeceğim bir açıklar mısınız.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.