D-Smart Smart Kart Ücretli Satılıyor!

İbrahim B. |

Smart kart kaybolmuş bilmiyordum beni aradılar 10 TL bedelle sinema + dizi paketi sattılar. Akşam evde baktım kart yok. Paketin iptali için D-Smart'ı aradım fatura çıkmalıymış. Fatura çıktı aradım kaydı aldılar ve fax veya mektup ile iptal mektubu istediler ben mektubu yollamadan beni biri aradı ve olayları anlatınca kartın 100 TL olduğunu paketim olduğu için ücretsiz alabileceğimi anlattı, bende kartı ücretsiz istedim. Bayi ücretli dedi müşteri hizmetlerini aradım tekrar ücretli dedi. BTK'ya şikayet ettim firma cevap olarak ücretiz alabilirsiniz dedi bayiye gittim para istedi. Şimdi müşteri hizmetlerini arıyorum biri paralı diyor biri parasız ama ben Smart kartımı alamıyorum çözüm üretin diyorum çözüm yok.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim B.
  20 Mayıs
  16:37

  en sonunda smart kartı bedava verdiler aslında ücretli imiş ama müş.hiz.işbilmeyince sizide firmasınıda zor durumda bırakıyor

 • 23 Temmuz
  17:31

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.07.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.