22 Haziran 2015

D-Smart Sinyal Yok!

D-Smart'ın sinema kanallarının ve belgesel kanallarının üç tanesini izleyebiliyorum diğer kanallar sinyal yok diye yaklaşık bir aydır uyarı veriyor. Müşteri hizmetleri ücretli servis gönderebiliriz diyor. Yaklaşık dört yıllık aboneliğim var ve abone ücretini ödüyorum. D-Smart ücretli servis gönderecekse müşteri hizmetleri neye hizmet veriyor anlamış değilim. Kendi paramızla dışarıdan servisi bizde akıl ederiz. Malımı sattım gerisi ilgilendirmez beni mantığı çok yanlış. Ve izleyemediğim bu kanalların parasını da ödemek zorunda kalıyorum.

İsmail 260 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı28 Haziran 2015

    D-Smart belirtmiş olduğum sorun ile kısa sure içerisinde benimle irtibata gecerek sorunu cozmustur.

  • D-Smart Temsilcisi23 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23.06.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön