D-Smart Sinyal Yok!

Mehmet M. |

D-smart uydu alıcım uzun süredir "sinyal alınmıyor" hatası vermektedir, bu nedenle anteni ve kabloları değiştirdik ancak hala aynı sorun var. Başka uydu alıcısı taktığımızda kanallar açılmaktadır ancak D-Smart'a ait kutuda sinyal alınmamakta ve kanallar açılmamaktadır.

Konu hakkında defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen çözüm bulamamaktadır. Uydu alıcısı değişimi yapmıyorlar ayrıca tamir işlemi için ücret talep etmektedirler. Bu kadar zayıf hizmet ve ilgisizlik başka firmada görmedim. Resmen umurlarında değil, her ay izlemediğim D-Smart'ın ücretini ödemek zorunda bırakılıyorum.

Etiketler :

Decoder / Receiver Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet M.
  13 Mart
  12:29

  Dönüş yapmamaktadırlar bu kadar duyarsız firma görmedim ama izlemediğim d smartın faturasını hala ödüyorum fatura gönderirken hiç bekleme yapmıyorlar

 • 24 Şubat
  10:19

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına D-Smart üyelik numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart

 • 24 Şubat
  09:01

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart