13 Ağustos 2016

D-Smart Sinyal Ve Yayın Sorunu...

Uzun zamandır maalesef D-Smart kullanıcısıyım. Daha önce buraya yazdığım gibi tekrar aynı sorunla karşılaşmış bulunmaktayım. Görüntüde sinyal hatası ve hiçbir kanal izlenemiyor. D-Smart müşteri temsilcileri ile görüştüğümde yine teknik servis çağırmam gerektiğini ilettiler. Tekrar buraya da yazıyorum, kullanıcı hatası olmayan bir durum neden para almaya çevrilmiş haldedir! Anlamış değilim. Yazıklar olsun demekten başka bir şey yok yani!

Gökhan 254 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.08.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön