D-Smart Sinyal Bilgisi!

Emre G. |

D-Smart'a üye olayı 4-5 gün oluyor. Akşam oturmuş maçı izlemeyi beklerken bir anda sinyal yok bilgisi verdi. Teknik yazıp istedikleri numaraya gönderdim. Geri cevap olmadı bu sefer ben aradım. Telefondaki şahıs bana cihazı kapat aç kabloları çıkar tak dedi. Söylediklerini yaptım.

Yine olmayınca yarın size teknik servis göndereceğiz dedi. Arkadaşlarımla karanlık televizyonun önünde kala kaldım. O kadar telefon konuşmasına mı yanayım, arkadaşlarıma rezil olduğuma mı yanayım, iki senelik kontrat yaptım ona mı yanayım bilemedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre G.
  26 Nisan
  19:12

  26/04/2013 tarih ve saat 19.11 itibari ile gün içerisinde 3 kez aramama ve mağduriyetimi defalarca dile getirmeme rağmen halen teknik servis evime gelememiştir. Bilgilerinize sunarız.

 • 26 Nisan
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  25/04/2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.