D-Smart Sinema Kanalları Açılmıyor!

Çağatay Ü. |

Bundan yaklaşık 1 yıl önce, internet+tv kampanyası ile D-Smart üyesi olduk. Paket kapsamında limitsiz internetimiz ve maxi paketimiz oldu. Lakin açık olacağını taahhüt ettikleri şifreli kanallar üç gün sonra kapandı. Çağrı merkezi abartısız 15 dk beklettikten sonra kanalların açık olduğunu söylediler. Yardımcı oldular, sorunu çözdüler. Üç gün sonra kanallar tekrar gitti. Tv, "Bu kart, bu alıcının değildir." uyarısını vermeye başladı. Bunun üzerine tekrar 15 dk çağrı merkezinin yardımcı olmasını bekledik. Beceremeyince kartı D-Smart yetkili bayiisine göndermemiz gerektiğini söylediler. Biz kartı sokup çıkarmıyoruz. Servisle uğraştırmayın. Kanalları açın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  11:32

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.