11 Aralık 2015

D-Smart SD Yayın Kesme!

D-Smart SD kutuyu 5-6 sene önce aldım. Alırken bir daha hiç bir aylık bedel ödemeyeceğim, hiçbir kanal için para ödemeyeceğim taahhüt edildi. Bu süre içinde mevcut bazı kanalların isminin değiştirilerek ve yeni kanallar eklenerek ücretli izleme zorunluluğu getirme sahtekarlığı bir yana, şimdi de SD yayınları 31.12.2015 tarihinde bitireceklerini, devam etmek istiyorsam ücretli HD yayın kutusu almam gerektiğini söylüyorlar. Benim HD TV'im yok, buna rağmen ne diye ücretsiz taahhüt ettiğin platformu iptal ediyorsun? Bununla da bitmedi, 31.12.2015'de keseceğini beyan ettiği yayını bugün (11.12.2015) birden kesti.

Nurullah 39 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11.12.2015 tarihinde yayın açılımı sağlanmıştır. Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi11 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön