07 Ağustos 2015

D-Smart Şampiyonlar Liginin Paketten Çıkarılması!

D-Smart abonesi olurken sırf şampiyonlar ligi maçlarının D-Smart'ta yayınlanacağını için Türk Telekom'dan kullandığım internet paketimi de iptal ederek internet+spor+sinema+belgesel paketiyle üye oldum. Ancak şampiyonlar ligi paketten çıkarıldı. Üyelik iptali için müşteri hizmetlerini aradığımda taahhüdü bozmam halinde 527 TL ödemem gerektiğini söyledi ve Avrupa maçları iptal olmasına rağmen euro sport 2 ve Polonya liginin eklendiğini belirtti.

Yaku 130 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Abonemiz ; 17 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın hakları ihalesine D-Smart ve Star TV katılmış, önceki yayın hakları dönemine kıyasla önemli oranda bir artış ile teklif sunulmuştur. Ancak yayın hakları, birisi açık yayın yapmak üzere, farklı iki kuruluş tarafından kazanılmıştır. Bununla beraber; Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın 2018 yılına, Galatasaray’ın ise 2020 yılına kadar olmak üzere, tüm hazırlık ve özel karşılaşmaları ile Şampiyonlar Ligi-Avrupa Ligi ön eleme maçları D-Smart ekranlarında yayınlanacaktır. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. BTK internet sitesinde (www.btk.gov.tr) yer alan sıkça sorulan sorulardan “taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim” alanında da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. D-Smart olarak siz değerli üyelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli spor, film, dizi ve belgesel içeriklerini, yüksek kalitedeki yayın anlayışı doğrultusunda önümüzdeki dönemde farklı açılımlar ile sunmaya devam edeceğiz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Yaku07 Ağustos 2015

    Bu arada intenetimde de sürekli olmasada belli aralıklarda bağlantı kopukluğu yaşanıyor. Müşteri Hizmetlerini arıyorum. Cevap bomba bağlantıda sıkıntı olduğu için bilgilerimi göremiyormuş. Tam 3 gün boyunca bilgilerimi göremediler ve yardımcı olamadılar. Üye olarak ne derece bir yanlış yaptığımı anladım. Artık üye olmak tanıdıklarımı yoldan çeviriyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön