10 Mayıs 2016

D-Smart Resmen Haksız Kazanç Bu!

3 ay önce D-Smart'a geçmem için benimle iletişime geçildi. 2 hafta kullandığım sürede sürekli yayın problemi ve servisin bir türlü ilgilenmemesi üzerine 15 günlük yasal süreçte iptal ettirdim ayrıca kurulum bedeli olarak benden 40 TL alındı. Şu an 88 TL bana fatura yansıtılmış.

Müşteri hizmetleri kurulum ve aktivasyon bedeli diyor. Sadece 15 gün kullandığım D-Smart'ın bana faturası toplamda 128 lira olarak yansıdı bu nasıl bir haksız kazançtır? Madem böyle ücretler alınacak en başından bana neden söylenmiyor 15 gün içerisinde ücretsiz vazgeçebilirsiniz demek nasıl bir iş ahlakıdır? Ayrıca hem servisten kurulum bedel alınıp hem de kendilerinin alması nasıl açıklanabilir? Yetkililerden bir açıklama bekliyorum.

Gulbahar 135 Okunma

Cevaplar

  • Gulbahar02 Haziran 2016

    Müşteri hizmetlerinden bana gerekli açıklama yapılmamıştır. Tekrar aranacagina dair not edildi ama geri dönüş yapılmadı benden hem kurulum ücreti servis tarafından alindi hem de d Smart tarafından hem ana odaya hem de yan odaya kurulum ücreti verdim... Bunun nasıl açıklaması olabilir söyler misiniz?

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön