D-Smart Receiverim Değiştirilmiyor!

Yalçin A. |

Next YE 15000 CI SHD/RCV uydu alıcım arıza yaptı, D Smart'ın bu uydu alıcımın anlaşmış olduğu next&nextstar ile temasa geçmediği kanısına vardım. Çünkü uydu alıcım yenisi ile değiştirilmedi ve eski uydu alıcısı tarafıma gönderildi yine arıza yaptı ve yeniden ilgili firmaya gönderdim arızası tam giderilmeden gönderildiği için teslim almadım. D smart ın ödemelerini banka kanalı ile otomatik yapmaktayım ve yaklaşık 2, 3 aydır ilgili kanalları da uydu alıcımın tamire gidip gelmesi dolayısıyla izleyemedim. Benim şikayetim Uydu alıcım neden yenilenmiyor. Tamir süresi içerisinde bana kanalları izleyebilmem için de olsa uydu alıcısı verilmesi gerekmiyor mu.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçin A.
  03 Mayıs
  17:21

  D SMART UYDU ALICIMLA İLGİLİ SORUNUMU ÇÖZMÜŞ BULUNMAKTADIR,YAKLAŞIK 15 GÜNDÜR SORUN YAŞAMADIM.TEŞEKKÜR EDERİM.

 • 10 Nisan
  18:25

  Değerli Müşterimiz,


  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10/04/2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla


  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.