D-Smart Receiver Kartı Değişiminde Ücret Alıyor!

Erdem A. |

2007 yılından bu yana D-Smart TV kullanmaktayım. Aboneliğimi yaptığım dönemde D-Smart üyeliği için yalnızca bir kere ücret ödeniyordu ve ömür boyu ücretsiz kullanılıyordu. ( Ekstra kanallar hariç) bir süre önce TV ekranında lütfen kartınızı yerleştiriniz uyarısı çıkmaya başladı. Kartı çıkarıp tekrar taktım ama uyarı yazısı kaybolmadı. Kartı çıkardığımda ise müşteri hizmetlerini arayınız uyarısı çıktı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sözleşmenin yenilenmesi ve kartın değiştirilmesi gerektiği söylendi ve 40 TL ücret alındığı belirtildi. Ben tarafımdan talep edilen 40 TL haksız ücreti kesinlikle kabul etmiyorum ve mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini talep ediyorum. Aksi halde gerekli yasal işlemleri başlatacağım.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem A.
  10 Eylül
  19:39

  Belirtmiş olduğunuz tarihte tarafıma arama gerçekleştirmediniz ve hiçbir bilgi verilmedi.

 • 10 Eylül
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.