06 Haziran 2015

D-Smart Receiver Haksız Ücretlendirme.

2 yıl taahhüt ile D-Smart aboneliğimiz vardı. İki yılın sonunda taahhüdümüz bitmeden yeni bir abonelik için başvurduk ve önceki üyelik sonlandırıldı bize uydu alıcısının iade edilmesi için mesaj geleceğini geldiğinde iade etmemiz söylendi. Ancak herhangi bir mesaj almadık ve unutuldu bir müddet sonra bize bir fatura geldi ve uydu alıcısı için 300 TL fiyat çıkarılmış.

Aboneliğimizi aldığımız bayiye gidip sorduğumuzda bize mesajın gönderildiğini söylediler ancak mesaj kullanılmayan numaramıza yollanmış iki numara verdiğimizi diğer numaraya neden yollanmadığını sorduk asıl numara o dendi. Başka bir kullanıcı da buna benzer bir durum yaşamış sorunu çözülmüş. Umarım sorunumuz çözülür.

Hasan 478 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Haziran 2015

    Sonuç olarak D-Smart uydu alıcısını bana 300 TL'ye satmış oldu. Vatandaş olarak peki demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

  • D-Smart Temsilcisi06 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06.06.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi06 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön