D-Smart Receiver Cihazı Teknik Servisten Geri Gelmedi.

Ali Ç. |

8 Mayıs 2010 yılında Mardin şubesinden 300 TL peşin para vererek D-Smart Next nextstar uydu alıcısı ve bir yıllık full paket aldım. Cihaz aldığımın 6. günü arızalandı aldığım yere götürdüğümde teknik servise gönderdiklerini söylediler. Teknik servisi aradığımda cihazda elektronik bir sorun olduğu ve garanti kapsamına girmediğini servis bedeli olarak 150 TL vermem gerektiğini söylediler. Bende cihazın durduk yerde bozulduğunu ve bu fiyatı vermeyeceğimi ve cihazı geri göndermelerini istedim. Aradan belli bir süre geçtikten sonra D-Smart çağrı merkezinden kampanyalar için arandığımda cihazın aktif olarak kullanıldığını öğrendim defalarca arayıp cihazı iptal etmelerini istememe rağmen hala edilmedi.

Etiketler :

Teknik Servis Süre Decoder / Receiver

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.04.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 08 Nisan
  09:30

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart