D-Smart Receiver Arızasında Ücret Talep Ediyor!

Yüksel Y. |

24 taahhütlü 1 Haftalık HD D-Smart üyesiyim. HD cihaz her açılıştan yaklaşık 25-30 dakika sonra donma ve sinyal yok hatası veriyor. D-Smart destek hattı beni kurulumu yapan teknik servise yönlendirdi. Teknik servis cihazı oraya getirmemi söyledi, kendileri gelirse ücret talep edeceklermiş Allah'tan D-Smart'tan buzdolabı almadık, servise götürmekte var. Daha 1 haftalık cihaz. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım, üyelik iptali için ne yapmam gerekiyor diye sordum. Bana 7 günü geçtiği için taahhüt bozma bedeli olduğunu söylediler.

Etiketler :

Decoder / Receiver Teknik Servis Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel Y.
  20 Haziran
  12:59

  HD D-Smart cihaz ile olan sorunumu teknik bilgisi olan arkadaşlarım sayesinde çözebildim. D-smart ve servisinden herhangi bir yardım almadım.
  Şikayetvar.com'a teşekkür ederim.
  Şikayetimi yazdıktan sonra D-smart'tan aradılar, bende sorunumu kendimin çözdüğünü bildirdim.

 • 20 Haziran
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.06.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.