D-Smart Receiver Arızasında Servis Ücret Talep Ediyor!

Turgut B. |

29.11.13 tarihi saat 16:52 itibari ile D-Smart müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeden hemen sonra yazıyorum. Abonelik sözleşmem 2 yıl 2014 9. aya kadar devam etmekte. D-Smart cihazı 1 kaç gündür kendi kendine kapanmakta. Arıza kaydı oluşturmam gerekiyormuş ve aradığımda 10 TL servis ücreti alacaklarmış.

Garantili üründen 10 TL servis ücreti almak yanıltmak değildir de nedir. Söküyorum cihazı 10 ayda taksitimi ödeyeceğim paşa paşa almadığım hizmetin ama dur direkt iptal edeyim.

Etiketler :

Decoder / Receiver Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut B.
  03 Aralık
  14:05

  Aradılar Dsmarttan .Ama garantili cihazın arıza tesbiti için eve gelirlerse 30 TL Servise götürürseniz 10 TL alıyorlar.Sorun bu.neyse 10 ay sabır. 10 ay sonra kurtuluş inş.

 • Turgut B.
  03 Aralık
  14:02

  Ben büyük günah işlemişim ki Dsamart ile çalıştım.İnş. 2014 9. ay da sözleşme bitiyo.sabır.Tövbe bidaha ne alırım nede Dsamart aldırırım.Asla.

 • Turgut B.
  01 Aralık
  10:32

  sevgili şikayet var sitesinin değerli dostları benden size dost tavsiyesi DSMART kullanıyorsanız bırakın yada almadıysanız bosverin 3 kurusun peşine düşmüş bir hizmet politakası içindeler.dost tavsiyesi.En kötüsü benim yazdığım şikayete verdikleri cevap resmen dalga geçmişler.varın siz düşünün.

 • Turgut B.
  01 Aralık
  10:21

  çok komik dalga mı geçiyorsunuz.bumudur yani. çözüm. şikayeti gördük.sorun halen ortada duruyor. ne arayan ne de soran var .bi gidin ya insanla bari dalga gecmeyin.alçalmısınız yeteri kadar kadar bari bir sınırınız olsun.

 • 30 Kasım
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.