D-Smart Port Sorunu!

Şükrü İ. |

26 Ocak 2016 tarihinde D- Smart TV kutu kurulumu yapılmış olup o tarihten bu yana internet hizmeti için kurulum yapılmamış ve hizmet verilmemiştir. Müşteri hizmetleri ile telefon görüşmesi yapmaktan görüşme paketim bitti. 13 gündür her gün arıyorum, " kaydınızı oluşturuyoruz " yalanıyla oyalanıyorum. 13 günde internet neden sağlanamaz anlamış değilim. Son aldığım bilgi eski servis sağlayıcı " port boşaltmıyormuş" sanki gidip ben boşaltacağım. İki kurumsal firma biri birini arayıp sorun çözmeyi beceremiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 10.02.2016 tarihinde D-Smart İnternet aboneliğinizin aktivasyonu iptal edilmiştir.

  Saygılarımızla.

 • Şükrü İ.
  08 Şubat
  21:17

  En kısa süre yalanını duymaktan da bıktım. Zaman terimleri saniye, dakika, saat, gün, hafta, ay, yıl... . Bunlardan birisiyle cevap veriniz. Size göre en kısa süre 24 saattir bana göre 6 ay başkasına göre saniye! Bunun bir ölçüsü var mı?

 • Şükrü İ.
  08 Şubat
  21:14

  Sorunum herhangi bir şekilde çözülmemiştir. Çözüm odaklı D Smart tarafından bilgilendirme yapılmamıştır. Satış yapılıncaya kadar ağam paşam, satış yapıldıktan sonra tüketici yüz üstü bırakılmaktadır. İşte en güzel örnek... ...

 • 08 Şubat
  17:32

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart