D-Smart Peşin Ödeme Kabul Etmiyorlar!

Üniversite Mensuplari Sitesi S. |

D-Smart firması ile 2 yıl çalıştım. Ürün bedelimi her 2 yılda da peşin olarak ödedim ve yıllık hizmetimi aldım. Teklif ettikleri paketi (mega) teklif ettikleri fiyattan yıllık 276 TL almak istediğimi belirttim.12 ay boyunca her ay bedelini tahsil edeceklerini söylediler.Ben de uğraşmak istemediğim için geçen senelerdeki gibi banka havalesi ile peşin ödemek istediğimi belirttim, olmaz dediler. Bu nasıl bir mantık. Parasını peşin ödemek istiyorum diyorsunuz hayır olmaz taksit taksit 12 ay ödeyeceksiniz diyorlar. Bu nedenle bir daha D-Smart abonesi olmamaya karar verdim. Paraları çok olsa gerek peşin parayı kabul etmiyorlar. Yolunuz açık olsun D Smart. Bir daha sizinle işim olmaz o zaman.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Üniversite Mensuplari Sitesi S.
  07 Ekim
  20:55

  Çözüm için ne aradılar ne de mesaj gönderdiler. Hiçbir aksiyon almadılar.

 • Üniversite Mensuplari Sitesi S.
  29 Eylül
  17:54

  D Smart ın mali durumu oldukça iyi demekki. Peşin para ile ödeyeceğim diyorsunuz yüzünüze bile bakmıyorlar ama telefonla ve mesajla satış yapmak için devamlı rahatsız etmeyi biliyorlar. Satmak mı satmamak mı istiyorlar. Ne istediklerini bilmiyorlar. Uzak durmalı.

 • 29 Eylül
  17:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz