D-Smart Para Öde, Öde, Öde Hizmet, Hizmet Yok!

Selçuk K. |

2 gündür sürekli olarak tv izleme esnasında herhangi bir kanalda sürekli görüntü simsiyah olup; Ses ile dizi takip ediyorum. Çağrı merkezinde hatta müşteri temsilcisini bekliyorum (50 dakika) Bir dirhem abartım yok belge talep edildiği taktirde mutlaka belgelendiririm küçücük mahalle arası işletme dahi D-Smart' tan vallahi daha kolay çözüm üretiyor. Yarın ilk işim Vekaletimi avukatıma teslim edip Hakem Heyetlerine baş vurarak hukuki anlamda haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Görüntü Kalitesi Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk K.
  30 Eylül
  22:24

  En kisa surede kimse donus saglamadi Nasil bir musteri hizmetleridir anlayamadim. Hizmeti ortalama 2 aydir aliyorum servis kurdu olmadi 3. Gun yayin aldim kisa sure sonra tekrar sorun cikti hdmi kablo al denildi aldim oda 1 ay omurlu cikti yenisini aldim sonuc nafile sikayet yazdim gelen cevap en kisa surede donus saglanacaktir bakalim yine neye kime para odemem gerekecek..

 • 29 Eylül
  14:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz