D-Smart Paketler Hakkında Sorun Çözme Yeteneği Yok.

Lokman K. |

Önceki şikayetlerimi çözemediniz gibi dalga geçercesine her aramamda 48 saat süre verip başınızdan attınız. Kendi hatanızı kabul ediyorsanız bunu telafi edecek kadar büyük olmalısınız. Benim Giriş paketimi sinema paketine yükseltmeniz bu kadar zor mu. Bu sizin hatanız. Bende ticaret yapıyorum ama 1 TL kar ettiğim bir işte müşterime hata yaptıysam 5 TL zararda etsem bunu telafi etmem gerekiyor.

Kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok. Bu ülkede markanızla tutuna bilmeniz için küçük hesaplar yapmayın. Benim sorunumu çözün lütfen. Görüşme kayıtları sizde mevcut bende de.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lokman K.
  17 Kasım
  16:26

  13 kasımdan 17 kasıma geldik.Bana ulaşan "sayın abonemiz 4441853 referans numaralı görüşme kaydı dinleme talebinizle ilgileniyoruz "5 günden beri hergün aynı sms atılıyor telefonuma sonuç sıfır.ne kadar konuşmuşum acaba ki henüz dinleyip bitirememişsiniz anlamadım.

 • 13 Kasım
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.