08 Mayıs 2013

D-Smart Paket Yükselttim Paket Farkının Yanında Paket Geçiş Ücreti Kestiler!

Geçen ay itibarı ile Standart HD paketinden Maxi + HD paketine geçiş yaptım. Taahhüt edilen 29 TL lik fatura yerine 40 TL gibi bir fatura gönderdiler. Detayları kontrol edip D-smartı aradım ve bana şunu söylediler, ekstradan fazla olarak ödemiş olarak görünen tutar 2 paket arasındaki geçiş ücretinden kaynaklanıyormuş. Şu anlama geliyor, paket yükseltimi yaparken mevcut paketten daha yüksek ücretli bir pakete geçiş yapıyoruz ve bunun yanında D-smart diyorki birde buradan geçireyim size 1 kerelik (7 TL). Müşteri hizmetlerine peki eski pakete geri döndüğümde geçiş ücreti diye kestiğiniz ücreti iade ediyormusunuz diye sorduğumda hayır dedi çok şaşırdım.

Tuncay 42 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 24 Mayıs 2013

    Şikayetimiz üzerine D-Smart personeli tarafından arandım, ve konu üzerine hiçbir itirazda bulunmadan önümüzdeki ayın faturasında daha önce kesmiş oldukları (şikayet yazmama sebep olan konu) ücreti iade edeceklerini ilettiler. Demek ben ve benim gibi yüz binlerce insanlardan bu tür ücretler haksızca kesiliyor, sesini çıkarıp şikayette bulunursan paranı geri alıyorsun. Marifet haksızca kesilen ücreti iade etmek değil hak yememek. Umarım diğer madur olan kişiler için bu ve benzeri bilgiler faydalı olur.

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 10.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön