13 Mayıs 2013

D-Smart Paket İptali Yapılmıyor!

12052*** tarihinde telefon ile bir senelik film paketi aldım. 1 sene sonra bilgilerini vermiş olduğum kredi kartımdan tahsilat işleminin durdurulacağını düşünerek kontrol etme ihtiyacı duymadım ama 2013 senesinin ilk aylarında tesadüfen ekstre bilgilerimde halen tahsilat yapıldığını fark ettim ve firmayı aradım.

Paketi satın alırken bir senelik aldığımı belirttim ancak film paketi için iptal bildirimi yapılmadığı takdirde tahsilatın devam edeceği bilgisi iletildi. Bunun üzerine iptal işlemini yaptırdım. 1 ay sonra gene tahsilat yapıldığını gördüm, 3 defa daha aradım iptal edildiği söylendi ama halen fatura gönderiliyor. Bu firmadan kurtulmak istiyorum, paramı ve sağlığımı kaybediyorum.

Murat 28 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Murat22 Mayıs 2013

    İletişim bilgilerim doğrudur, belirtilen tarih için telefon kayıtlarımda herhangi bir cevapsız arama kaydı bulunmamaktadır. Ayrıca şirketiniz Genel Müdürlük birimlerinden bir bayan 14 Mayıs 2013 tarihinde profilimde bulunan telefon numarasından arayarak iptal işleminin yapılacağını, ödenmeyen faturalar için IVR sistemi üzerinden görüşmelerin inceleneceğini tarafıma bildirmiştir. Halen müşterilerinize yaklaşım tarzınızı anlamakta güçlük çekiyorum, bir daha asla Firmanız ile herhangi bir konuda çalışmak veya iletişim kurmak istemiyorum ve çevremdeki tüm dostlarımı da bu konuda uyarıyorum...

  • D-Smart Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 18/05/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön