D-Smart Paket İçeriği Eksik Kanallar Neden Yok...

Orhan Ç. |

Aktif olarak kullanmakta olduğum pakete dizi sinema ve belgesel kanalları dahildir. Yalnız sonradan eklenen 4 belgesel kanalını (Outdoor Channel, BBC Earth, Viasat history, Docubox) izleyemiyorum. Paketim belgesel paketi. Kanallarda belgesel kanalı. Peki sorun ne? D-Smart bana cevap olarak bunların sonradan eklendiğini sunuyor. Ama hiç tatmin edici değil. Paketim belgesel kanallarını içerdiğine, bu kanallarda belgesel kanalı olduğuna göre ben bu kanalları izlemek istiyorum.

Etiketler :

Yayın İzleyememe Kanal İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  12:13

  Değerli Abonemiz,

  Geçtiğimiz yıl dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biriyle anlaşma yaparak, en prestijli belgesel kanalları Nat Geo, Nat Geo Wild ve Nat Geo People’ı HD kalitesiyle platforma taşıyarak, belgesel içeriğini daha da zengin hale getirmiştik.
  Güçlü ve geniş bir içerik sunmayı hedefleyerek, yatırımların bedellerini siz değerli abonelerimize yansıtmadık.
  Abonelerimize sunduğumuz zengin belgesel kanalı alternatifleriyle, sektörde en çok HD belgesel kanalını sunan uydu platformuyuz.
  Yeni yılda yapılan önemli anlaşmalar ve yatırımlarla birlikte BBC Earth HD, Outdoor Channel HD Viasat History & Nature HD ve Docubox HD kanallarını platformumuzda yayına başlamıştır.
  Yapılan yatırımlar, tüm abonelerimize yansıtılmamış, belgesele ilgisi olan abonelerimiz için 4 kanaldan oluşan bir belgesel ek paketi oluşturulmuştur. Kanallarımız 1 Şubat tarihine kadar tüm abonelerimize hediye edilmiştir.
  Mevcut faturanıza ek olarak ayda sadece 8.00 TL’ye sahip olabilirsiniz.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

 • 29 Eylül
  12:07

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart