19 Ekim 2016

D-Smart Onayım Olmadan Kullanmadığım Hattımı Açmış!

Bana ait şu anda aktif olan ve ful paket seyrettiğim aboneliğim var. Üstelik bir de yan oda paketim var. Bunları ben aktif olarak seyrediyorum. Bunun üzerine tam dört yıl önce kapattırdığım bir tane daha D-Smart'ım vardı. Beni sürekli arayıp kullanmadığınız hattınızı açalım diyorlardı, ben kabul etmiyordum. Şimdi bir baktım bir de ne göreyim benim kullanmadığım hattımı açmışlar haberim yok. Bir de utanmadan fatura göndermişler. Herhalde D-Smart 16 TL'ye düşmüş.

Ben şahsım olarak herkese D-Smart'ı övüyordum ve tavsiye ediyordum. Karşılığını böyle aldım arkadaşlar. Ben ne yapacağım 3 tane D-Smart'ı, kapatın diyorum kimse aramıyor. Her gün arayan D-Smartçılar artık yok. Bunun üzerine şahsım bir de internet alayım bunlardan diyordum. Ama son olanlardan sonra düşünmem artık. Benim sorunumu çözün arkadaş. O 16 TL'yi ödemeyeceğim. Beni icraya verin utanmazsanız.

Tuncay 165 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön