31 Mayıs 2016

D-Smart Onayım Dışında Sigorta Hizmeti Tanımlaması!

D-Smart mart ayından beri benim hiçbir onayım olmadan sigorta hizmeti tanımlayarak faturamdan kesinti yapıyor, bununla ilgili iki hafta önce şikayet oluşturdum dönüş yapmadılar, yeniden aradığımda şikayetimin oluşturulmadığını ilettiler, hem onayım olmadan sigorta tanımlaması yapılıyor hem de telefondaki müşteri temsilcisi şikayet kaydımın oluşturulduğunu iddia ediyor, diğer bir müşteri temsilcisi de herhangi bir kaydın olmadığını söylüyor, firmanın bu mesnetsiz kesintisini ve güvensiz müşteri hizmetlerini anlayabilmiş değilim.

Naz 105 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön