15 Aralık 2015

D-Smart Ömür Boyu Ücretsiz Dediler.

Uzun yıllardır D-Smart kullanıcısıyım, 300 TL vererek aldığımda ömür boyu bedava dediler. Böyle bir değişikliği kendi menfaatleri için yaptığından neden ben zorla abone olayım? Böyle bir sözleşmem yok! Hatta dansöz gibi kıvırmak yok diye reklamlar yapan D-Smart. Bize açık olan tüm kanallar kapatıyor. Yani ömür boyu diye verdikleri yayınları bir kez daha satmaya çalışıyorlar. Fakat şu an D-Smart HD yayına geçecek diye beni ücretli abone olmaya zorluyor, alıcımı uyumlu alıcıya bile değiştirsem bile 31/12/2015 gece. İşte size müşteri mağduriyeti. Reklamlar yapan D-Smart çoğu kanalı paralı yaptığı gibi şimdi de SD yayın yapan kanalları kapatıyor.

Can 111 Okunma

Cevaplar

  • Can 15 Aralık 2015

    Ben HD yayınlardan bahsetmiyorum. 300 TL vererek aldığım uydu alıcımdan. Teledünya (Türksat) üzerinden SD yayın yapan kanalları izlemek istiyorum. Mülkiyeti bana ait olan uydu alıcımı kullanıma kapatamazsınız. Hem ömür boyu bedava deyin hem de kullanıma kapatın oh ne ala... Derhal uydu alıcımı kullanıma açın aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı bilmenizi isterim.

  • D-Smart Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Abonemiz, Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi15 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön