D-Smart Ntv Spor Smart SD Yayını Yok!

Bayram U. |

Ntv Spor Smart HD adında bir kanal var D-Smart platformunda THY Euroleague maçları ve İspanya La liga maçları bu kanallarda yayınlanıyor ve D-Smart platformunda şifreli bir kanal buraya kadar hiçbir sorun yok elbette şifreli yayınlayacağı ligler ve kanallar olacak benim şikayetim maxi paket veya mega paket alan insanlar bile HD televizyona sahip olmadığı için bu kanalı izleyemekte.

Bununda büyük bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum insanlar bir digital platform olarak HD kanallarınız olabilir ama Türk takımlarının maçlarını Avrupa maçlarını yayınladığınız bu kanalın SD kanalının olmasının herkesi çok mutlu edeceğini ve bu konuda D-Smart'ın adım atması gerektiğini düşünüyorum umarım gerekeni yaparlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  15:51

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.12.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 18 Aralık
  17:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz