D-Smart NTV Spor Smart HD Yayın Sorunu!

İsmail Metin D. |

2008 yılından beri D-Smart üyesiyim. 14 aydır da maxi paket SD abonesiyim. Yaz başında bilindiği gibi La Liga ve Euroleague maçlarının D-Smart platformu üzerinden yayınlanacağı reklamları dönmeye başladı. Ben de müşteri hizmetlerini aradım ve sporlu paket üyesi olduğumu ilgili yayınları izleyip izleyemeyeceğimi sordum. Onlar da izleyebileceksiniz dediler. Sonra da NTV spor smart HD kanalı açıldı. SD yayını açılmadığı için şuanda izleyemiyoruz. Bizi HD makine almaya mecbur bırakıyorlar. Bir de HD yayına 14 TL fark istiyorlar. Bu rakam çok yüksek. Digiturk'te ben HD yayın farkına 4 TL ödüyorum. Bu haksızlık değil mi? Bir de HD cihaz için 40 TL aktivasyon ücreti istiyorlar. Benim zaten aboneliğim aktif.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Metin D.
  04 Ekim
  21:43

  bildiğini okuyan , çözüm üretemeyen bir firma. müşteri memnuniyeti umurunda olmayan bir firma.

 • İsmail Metin D.
  04 Eylül
  17:34

  bildiklerini okuyorlar sözlerini tutmuyorlar. müşteri memnuniyeti için hiçbir öneride bulunmuyorlar.

 • 04 Eylül
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.