D-Smart Net'ten Hizmet Alamıyorum!

Pinar K. |

D-Smart Net'in on günlük üyesiyim. Ama ne interneti kullanabiliyorum, nede müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum . Beni hep aktarıyorlar. Ama sabahtan akşama kadar kimseyle görüşemiyorum yetkili biri yok. Hiç ilgilenmiyorlar. Aldırmak için ellerinden geleni yapıyorlar, ondan sonra ilgilenmiyorlar.

İptal ettirmek istiyorum hiç kullanmadığım modemin parasını istiyorlar. Madem ilgilenmeyecekler baştan kimseye pazarlamasınlar. Neti kullanamıyorum. Belki burdan birileri sesimi duyarda yardımcı olurlar. Ne kurdular , nede yardımcı oluyorlar. Modemi bırakıp gidiyorlar o kadar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 08/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 09 Ekim
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.