24 Aralık 2013

D-Smart Net'te Üyelik İptali Yapılamıyor!

Bugüne kadar hizmetlerinden hiç bir zaman aksaklık hissetmedim. Bitek modemler hakkında bilgileri mevcut değil. Kendi bildikleri modemlerden farklı bir marka kullanırsanız başınızın çaresine bakacaksınız. Sorun bu yakınlarda evime fiber bağlatmam ve taahhüdümüzün bitmesi ile birlikte üyelik den ayrılma talebimin olması. Arkadaşların orta çağdan kalma faks anlayışı ve gelen faksları yok etmelerinden kaynaklı üyelikten ayrılamıyorum.

Açıkçası yalvarıyorlar bizimle devam et diye. Ben bu kadar ayakları yapacaklarını zannetmiyordum. Böylelikle öğrenmiş oldum ki bana teknoloji satmaya çalışanların aslında teknolojiden bir haber yaşamaları. Faks kullanımını reddediyorum.

Tolga 120 Okunma

Cevaplar

  • Tolga'nın Teşekkür Mesajı25 Aralık 2013

    Şikayetim karşısında çözümü hemen tamamlanmıştır.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/12/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön