Tolga D. Teşekkür Mesajı

Şikayetim karşısında çözümü hemen tamamlanmıştır.

D-Smart Net'te Üyelik İptali Yapılamıyor!

Tolga D. |

Bugüne kadar hizmetlerinden hiç bir zaman aksaklık hissetmedim. Bitek modemler hakkında bilgileri mevcut değil. Kendi bildikleri modemlerden farklı bir marka kullanırsanız başınızın çaresine bakacaksınız. Sorun bu yakınlarda evime fiber bağlatmam ve taahhüdümüzün bitmesi ile birlikte üyelik den ayrılma talebimin olması. Arkadaşların orta çağdan kalma faks anlayışı ve gelen faksları yok etmelerinden kaynaklı üyelikten ayrılamıyorum.

Açıkçası yalvarıyorlar bizimle devam et diye. Ben bu kadar ayakları yapacaklarını zannetmiyordum. Böylelikle öğrenmiş oldum ki bana teknoloji satmaya çalışanların aslında teknolojiden bir haber yaşamaları. Faks kullanımını reddediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga D.
  25 Aralık
  16:39

  Şikayetim karşısında çözümü hemen tamamlanmıştır.

 • 25 Aralık
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/12/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 25 Aralık
  14:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.