22 Ekim 2016

D-Smart Net'te Kota, Nakil, Her Şey Sorunlu!

D-Smart' tan, taşındığım için nakil istedim. Telefon numaramı Telekom'a iletmedikleri için adresinde yok diye iptal edilmiş. Kendim bizzat Telekom'a gidip saatlerce uğraştıktan sonra kaydımı buldurup bağlattırabildim. Bu esnada D-Smart müşteri hizmetlerini defalarca arayıp telefonda bekletip zamanımı ve dakikalarımı bitirdiklerini de ileteyim. Uzun uğraşlar sonucu internet bağlandı. Sözleşmem 16 hız 100 GB AKN yalnız bir gün sonra kotanız doldu diye hızımı 3mbp 'ye düşürdüler.

Zaten bir hafta internet kullanmadım, kullanım miktarını sorduğumda 50 GB kullanmışım. Benim kotamı 50'ye düşürmüşler. Yine defalarca telefon görüşmesi müşteri hizmetle. Görevlisine aynı şeyleri izah etmeye çalışma ve bana söylenen Telekom kotanızı düşürmüş ve hala sorun çözülmedi. Parasını ödediğim interneti kullanamıyorum. Nasıl bir işletme anlamış değilim. İptal etmek istiyorum ücret ödemen lazım diyorlar. Almadığım hizmetin parasını tahsil ediyorlar.

Murat 189 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Murat24 Ekim 2016

    İnternet kotam 100 GB olmasına rağmen 50 GB kullanım olduğunda kotanız doldu deyip hızımı 3 mbp ye düşürdüler uzun uğraşlardan sonra müşteri hizmetleri ile görüştüm. Problemimi çözmediler interneti kullanamıyorum. D-Smart interneti hiç kimseye tavsiye etmiyorum başınıza dert almak istemiyorsanız abone olmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön