D-Smart Net'in Sistematik Masalları!

Alper M. |

Aylar önce aboneliğimin iptalini istedim, kampanya verdiler, ama sadece iptal etmemem için bir yanıltmacaymış. Çok uğraştım, defalarca kesin söz verildi, hepsi asılsız çıktı. Defalarca yanıltıldım, ses kayıtları var. En son D**** D. adlı görevli bir kampanyayı 1 Şubat'tan itibaren aktif ettiğini söyledi, ısrarla onaylattım.

Bu arada taşındım, nakil istedim, 3 iş günü dendi, 10 iş günü oldu. Bir görevli sokakta bakım olduğu söyledi, diğeri yeni adresimin olmadığını. Bu arada kampanyayı sordum, sonuncusu da masalmış, o da geçerli değil. D-SmartNet'ten kesin ayrılıyorum ve avukatım da geçen mağduriyetlerim nedeniyle işlemleri başlatmak üzere.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.